Posted in Uncategorized, on 21 července 2016, by , 0 Comments

Říká se, že láska prochází žaludkem. Ale nikdy se nikdo nezamýšlel nad tím, co všechno takový mladý člověk sní během dne, a zda to plně koresponduje právě s tímto příslovím.

Jsou mezi námi totiž takoví lidé, kteří dávají přednost práci před jídlem. Ano, současná doba je neuvěřitelně uspěchaná a na něco takového jednoduše není čas. Když si ale na 15 minut sednete nad dobrým (a zdravým) jídlem, tak si odpočinete, urovnáte myšlenky a následně se můžete vrátit do plného pracovního procesu.

Navíc, když při tom všem budete myslet zdravě, vaše tělo se vám odvděčí. Budete mnohem produktivnější a více se usmívat na své kolegy. A jíst to správné přitom není až tak složité.

Chceme, abyste jedli zdravě

Pokud chcete začít žít zdravě, není nic jednoduššího než vyvážený oběd. Skoro každý den naleznete v našem poledním menu jídlo s označením ZM. Co to znamená? Že toto jídlo do puntíku splňuje kritéria pokrmu ze zdravého menu. Díky němu můžete začít žít zdravě, jíst dobré jídlo a dělat sám sobě radost.

Nevěříte? Zveme vás tedy na oběd. Přijďte hned zítra ochutnat něco z našeho zdravého menu. A sami uvidíte. Přejeme dobrou chuť a nezapomeňte – přijďte k nám, věříme totiž, že láska prochází žaludkem.