Posted in Uncategorized, on 24 listopadu 2015, by , 2 Comments

V Pasáži Velvet víme, že výběr místa a atmosféry pro firemní jednání či poradu hraje důležitou roli. Pro tyto účely nabízíme oddělený salónek, který bude po rezervaci jenom Váš a nikdo Vás zde nebude rušit. Stoly Vám rádi připravíme na Vaše přání, aby jste byli spokojeni a mohli jste Vaše jednání uskutečnit přesně podle Vašich představ.

Navíc si v době oběda u nás nemusíte pro takový servis připlácet byznys menu. Vyberete si i ze standardního obědového menu, které Vás jistě mile překvapí.

Změnit firemní prostředí na neformální, zakončit či začít poradu či jednání dobrým obědem. To je ideální volba pro zvýšení efektivity i kreativity vašich mozků.

Věříme, že i my přispějeme k tomu, aby bylo Vaše jednání úspěšné.

Rezervujte si stůl pro firemní jednání na čísle 608 305 150

 

Rádi byste při obědě se svými kolegy či přáteli probrali něco důležitého a nechcete být rušeni ostatními hosty? Žádný problém. Zavolejte a rezervujte si svůj soukromý prostor v našem salónku. Vyjdeme Vám maximálně vstříc.

  2 Comments

 1. Lenka Bílá

  Dobrý den,

  obracím se na Vás s prosbou, zda je možná rezervace salónku

  ve čtvrtek 28. 1. 2016 od 15 hod cca do 18 – 19 hod.

  počet osob: 20-25

  menu: konzumace dle vlastního výběru

  úhrada: fakturou (hrazená konzumace ve výši 250,- Kč na osobu)

  S přáním příjemného dne

  Bílá Lenka
  tel. 607 110 972

 2. tomas

  Dobrý den,
  rezervace samozřejmě možná je. Detaily, které se týkají menu a úhrady, prosím proberte s manažerem restaurace panem Marešem na tel. čísle 608 305 150. Těšíme se na Vás. 🙂

Comments are closed.