Posted in Restaurant, on 15 dubna 2016, by , 0 Comments

Jedním z devíti vín, které ukrývá náš vinný lístek je Modrý Portugal. Vemte své přátele, rodinu či blízké a přijďte toto dobré červené víno „koštnout“.

Na moravských vinicích vznikají opravdu dobrá vína. Jedním z nich je i Modrý Portugal, skvělé červené zemské víno, jenž se pěstuje na vinicích moravské vinařské podoblasti Velkopavlovické. Konkrétněji v oblasti obce Velké Bílovice, kde se také příhodně nachází rodinná vinice Sedlák.

Vůně

Toto suché červené víno obohacuje zážitek celého večera svou typickou vyzrálou ovocnou, středně intenzivní vůní s příjemným aroma švestkových povidel, lesních plodu, ostružin a také mléčné čokolády.

Chuť

Vůně plynule přechází i do chuti. Ta je sametová a nijak komplikovaná s měkkou tříslovinou a s dotek vyzrálého peckovitého ovoce v kratším závěru.

Doporučení šéfkuchaře

K lehkému červenému se hodí i dobré vydatné jídlo. Nejlépe tedy kombinovat Modrého Portugala například s kořeněným masem. Něco takového naleznete i v našem stálém sezónním lístku. Přijďte ochutnat náš křehký pomalu pečený bůček podávaný s hořčicí, křenem a rozpečeným chlebem anebo steak z grilovaného lososa položený na zeleninovém Ratatouille.

Už jste detailně prostudovali náš vinný lístek?

Náš vinný lístek v sobě skrývá ještě dalších osm vín pestrých chutí a barev. Prozkoumejte jej detailněji, zarezervujte si na telefonním čísle 608 305 150 stůl a vyberte si víno, které budete pít. Váš stůl poznáte na první pohled, bude pohádkově prostřený a lahvinka toho nejlepšího vína, které jste si vybrali, tam již bude čekat.