Oslava narozenin Pardubice, Rodinné oslavy v Pardubicích, Oslava v Pardubicích

Posted in Restaurant, on 18 května 2016, by , 0 Comments

Přemýšlíte, kde udělat svému dítěti, mamince, tatínkovi či známému krásné a nezapomenutelné narozeniny? Co to zkusit za příjemného prostředí a atmosféry bowlingu?

Kromě oběda, romantické večeře se ve Velvetu stále něco děje. Jeden slaví narozeniny, druhý promoce a třetí? Tím třetím můžete být právě vy se svou oslavou, výročím, svatbou, anebo teambuildingem. Zkrátka – restaurace Pasáž Velvet je místem vašich setkání.

Na co se můžete ve Velvetu těšit?

Pro účely větších akcí máme přímo vyhrazené prostory spodní části Velvetu. Tam se můžete těšit na pěknou atmosféru restaurace s barem plným dobrého pití, velkým množstvím stolů (a židlí, abyste se všichni vešli a nemuseli oslavovat na stojáka) a především bowlingovou dráhou. V našem salonku se bez problému usadí až 30 lidí.

A jak si spodní část restaurace zarezervovat? Jednoduše nám zavolejte (+420) 608 305 150 a domluvte se přímo s manažerem restaurace Honzou Marešem. Potřebujeme od vás vědět termín, co budete k akci potřebovat a následně se domluvit, co budete pít (zda pro vás máme narazit sud Plzně anebo Gambrinusu). A je takřka hotovo.

Pak vám vše zpečetíme (potvrdíme) a vy si můžete náležitě užít své oslavy, promoce, firemního večírku nebo například třídního srazu. Minimální útrata za akci takového stylu jsme stanovili na 5 000,- Kč, aby to stálo za to a vy jste odešli s úsměvem na tváři.
Tak dorazte. Budeme se těšit.