Posted in Restaurant, on 29 června 2016, by , 0 Comments

Ach, ty krásné bílé svatební šaty jsou úchvatné. A ten černý smoking novomanžela. No, není nádherný?

Asi nám dáte za pravdu, že svatba je jedním z mála momentů v životě, na které se nezapomíná. Neuvěřitelná atmosféra, láska na každém kroku a silné emoce, které nenechávají jedno oko suché. A aby to bylo ještě dokonalejší. V prostorách restaurace Pasáž Velvet pro Vás máme v ideální vzdálenosti od radnice malebné prostory, které budete mít jenom pro sebe.

Pardubický Velvet je vám k službám

Přejete si pohodovou atmosféru a soukromí? Salonek pro třicet lidí a pohádkově prostřené stoly? Restaurace je dost veliká i na zábavu u bowlingu, tanec nebo prostor, kde si mohou hrát Vaše děti. Nic není žádný problém. U nás ve Velvetu splníme vše, co vám jen na očích uvidíme. Nechcete přeci na svůj den D jen tak zapomenout? A právě proto vám připravíme menu na přání, krásné prostředí a místa pro všechny vaše známé.

Jak začít plánovat svatební hostinu? Začněte tím, že na telefonním čísle (+420) 608 305 150. Řekněte nám termín svatby, co budete k akci potřebovat a potom si jen ujasnit, co budete jíst a pít. Nic složitého.

A je hotovo! Nyní už jen zbývá –  užít si svého vstupu do manželství v kruhu svých přátel, blízkých anebo rodiny. To už necháme na vás. Minimální útrata za akci takového stylu jsme stanovili na 5 000,- Kč, aby to stálo za to a vy jste odešli s úsměvem na tváři.