Posted in Restaurant, on 24 května 2016, by , 0 Comments

Akademický titul je pro někoho celoživotním cílem a pro někoho bod na cestě k úspěchu. Získání nečeho tak váženého se musí řádně oslavit. Abyste na to jen tak nezapomněli.

Dokončili jste školu? Čekají vás promoce? Tak to si zasloužíte pořádnou oslavu. Povedlo se vám něco neuvěřitelného a musíte být za to náležitě doceněni. Pozvěte všechny – rodinu, přátele, kamarády, známé, sousedy a sousedky a pojďte slavit. Stačí si zarezervovat salonek, do kterého se bez problému vejde 30 lidí. Narazíme vám pivo dle vašeho přání (Plzeň nebo Gambrinus) a můžete to rozjet.

Přesně na něco takového máme připravený náš sklípek, tedy prostory “starého” Velvetu, jenž před nedávnem prošel rekonstrukcí. Bude tu na vás čekat plně vybavený bar a bowlingová dráha, kde si můžete s přáteli zahrát turnaj.

Jak si vyřídit restauraci?

A jak si zarezervovat starou část Velvetu? Jednoduše nám zavolejte (+420) 608 305 150 a domluvte se přímo s manažerem restaurace Honzou Marešem. Potřebujeme od vás vědět termín, co budete k akci potřebovat a následně se domluvit, co budete pít (zda pro vás máme narazit sud Plzně anebo Gambrinusu). A je takřka hotovo.

Následně je vše zpečetěno a vy si můžete náležitě užít své oslavy promoce. Minimální útrata za akci takového stylu jsme stanovili na 5 000,- Kč, aby to stálo za to a vy jste odešli s úsměvem na tváři.

Promoční hostina pro pár lidí

Nechcete si rezervovat pro pár lidí celou spodní část restaurace? Zarezervujte si stůl a my ho pro vás slavnostně prostřeme bez nutnosti minimální útraty. Tak jen do toho, udělejte si pěknou oslavu.