Posted in Restaurant, on 25 října 2015, by , 2 Comments

Setkali jste se s přítelem, kterého jste dlouho neviděli? Anebo si chcete jen tak s kamarádkami popít vínko a dobře se navečeřet? Ve všem vám můžeme pomoci. Dobrá večeře je totiž základem každého příjemného večera.

Hledáte příjemnou restauraci, v centru a s dobrým jídlem? Přijďte k nám, do restaurace Pasáž Velvet. Oázy pro všechny, kteří mají rádi dobré jídlo, pití a příjemné přátelské prostředí. Pečlivě jsme pro vás sestavili sezónní jídelní lístek, z kterého si vybere doslova každý. Na večeři s přáteli tak můžete ochutnat z různých druhů masa od šťavnatých steaků přes krevety až po křehký pečený bůček.

Štěstí přeje připraveným

Vsaďte na jistotu a ještě před vaším příchodem si zarezervujte stůl. Stačí nejpozději tři hodiny před vaším příchodem zavolat do naší restaurace na telefonní číslo (+420) 608 305 150, říct, kdy přijdete a co by mělo stát na vašem stole. A je to! Popřípadě můžete příjít na oběd, ochutnat něco z našeho poledního menu a při té příležitosti se domluvit přímo s manažerem restaurace Honzou Marešem.

Rezervujte si stůl ještě dnes na čísle 608 305 150

 

 

Tak přijďte. Celý tým restaurace Pasáž Velvet se těší na vaší návštěvu. Kromě toho určitě doporučujeme ještě před příchodem řádně prostudovat náš jídelní lístek anebo vinný lístek.


  2 Comments

 1. Jana Holubová

  Dobrý den , chtěla bych se zeptat zda 17.11.2015 na státní svátek máte otevřeno.Chtěla bych popř rezervaci na večeři.Ještě bych to upřesnila později.Děkuji za odpověď.
  S pozdravem Holubová

 2. tomas

  Dobrý den,
  určitě bude otevřeno. Domluvte si rezervaci na čísle 608 305 150, budeme se těšit. 🙂

Comments are closed.