Posted in Restaurant, on 27 října 2015, by , 0 Comments

Dobrá večeře začátkem každého příjemného večera, udělejte své drahé polovičce příjemné překvapení. Klíčem k úspěchu je zarezervovat si stůl v restauraci, následně objednat nějaké opravdu dobré víno a dokonalá romantická večeře je na světě. Tak do toho!

V samém srdci perníkového města Pardubic se nachází restaurace jako stvořená pro romantické okamžiky. Čeká tu na vás vybavená zimní zahrádka s příjemným dřevěným interiérem, který zdobí jí nespočet pestrobarevných muškátů. A právě zde může začít láska na celý život.

A už teď konečně ten tajný recept na vydařenou večeři

Nezapomínejte, že láska prochází žaludkem. Ale kromě jídla musíte být perfektně připraven. A prozradíme vám ještě jedno tajemství. Stůl vám milerádi prostřeme, ať máte večeři při svíčkách, jak se patří. Jakmile projdete dveřmi restaurace, bude na vás čekat pohádkově prostřený stůl se zapálenými svíčkami, naleštěnými příbory anebo předem vybranou láhví vína.

Ale jak na to?

Není to žádným tajemstvím. Stačí nejpozději tři hodiny před vaším příchodem zavolat do naší restaurace na telefonní číslo (+420) 608 305 150, říct, kdy přijdete a co by mělo stát na vašem stole. A je to! Popřípadě můžete příjít na oběd, ochutnat něco z našeho poledního menu a při té příležitosti se domluvit přímo s manažerem restaurace Honzou Marešem.

Nechte si připravit stůl na romantickou večeři. Domluvte si vše na telefonním čísle 608 305 150

 

A přesně takhle může začít pěkný letní románek anebo láska na celý život. Stačí udělat první krok, vybrat to pravé víno z našeho vinného lístku a uvidíte, jak se večer vyvine. Nicméně, pokud se zadařilo, budeme rádi, když se s vašimi zkušenostmi pochlubíte na naší facebookové stránce. Tak hodně štěstí.