Posted in Restaurant, on 30 března 2016, by , 0 Comments

Dáte si raději červené vínko? V našem vinném lístku najdete dvě. Modrého Portugala z rodinného vinařství Sedlák a Rulandské modré z vinařství Harmonia ViniPřijďte do Velvetu a ochutnejte.

Na moravských vinicích vznikají opravdu dobrá vína. Dalším, které naleznete na našem vinném lístku je Rulandské modré z vinařství Harmonia Vini, jenž vyniká svou rubínově červenou barvou s tóny bobulovitého ovoce, vanilky a čokolády.

Vůně

I u tohoto zemského moravského vína budete mile překvapeni jeho vůní. Stačí jen uchopit sklenici a poznávat obrovské spektrum vůní po lesním ovoci, kávě a pražených madlích.

Chuť

Vůně plynule přechází i do chuti. V ní se naprosto perfektně snoubí tóny lahodné hořké čokolády, ovoce a vanilky.

Doporučení šéfkuchaře

K takovému červenému se hodí i dobré jídlo. Nejlépe tedy kombinovat Rulanské šedé například s kořeněným masem. Něco takového naleznete i v našem stálém sezónním lístku. Přijďte ochutnat smažená pikantní kuřecí křidélka se sweet chilli omáčkou anebo vepřovou panenku na grilu podlitou omáčkou ze zeleného pepře.

Už jste detailně prostudovali náš vinný lístek?

Náš vinný lístek v sobě skrývá ještě dalších osm vín pestrých chutí a barev. Prozkoumejte jej detailněji, zarezervujte si na telefonním čísle 608 305 150 stůl a vyberte si víno, které budete pít. Váš stůl poznáte na první pohled, bude pohádkově prostřený a lahvinka toho nejlepšího vína, které jste si vybrali, tam již bude čekat.