Posted in Restaurant, on 21 června 2016, by , 0 Comments

Chcete příjemně překvapit svou drahou polovičku romantickou večeří, nebo si jen tak poklábosit nad sklenkou dobrého vína? Zarezervujte si včas stůl, a my ho jen a pouze pro vás královsky prostřeme.

Sice se traduje, že žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu, ale pokud svůj protějšek opravdu milujete, je čas od času dobré udělat si vzájemnou radost. Přinést do vztahu něco nečekaného a romantického. Co takhle prostřený stůl v prostředí příjemné pardubické restaurace? V samotném srdci města sladkého perníku?

Udělat si příjemný večer, napít se dobrého vína a okusit  klidnou atmosféru centra Pardubic. Jak na to, aby na vás po příchodu do restaurace čekal královsky prostřený stůl jako z pohádky?

Říct: “Stolečku, prostři se!” bohužel nestačí. Pro rezervaci stolu musíte minimálně den před vaší návštěvou zavolat na telefonní číslo (+420) 608 305 150, domluvit si termín a říct nám, kolik lidí přijde. A pak dorazit do restaurace (na domluvený čas), kde na vás bude čekat prostřený stůl jen a pouze pro vás.

Tak přijďte. Budeme se na vás těšit.